"Drogi do niepodległej - projekt znaczka pocztowego"

Opublikowano: wtorek, 13 listopad 2018 Drukuj E-mail

31 października 2018 roku, w słoneczne południe, nastąpiło rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastycznego "Drogi do niepodległej - projekt znaczka pocztowego" zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 43 w Krakowie oraz Muzeum Spraw Wojskowych w Krakowie. Uroczystość odbyła się na terenie Muzeum Spraw Wojskowych w Krakowie - Swoszowicach. Na konkurs wpłynęło ponad 120 prac z małopolskich szkół, w tym 2 z naszej szkoły. Jury nagrodziło wyróżnieniem pracę Julii Gajdy z klasy 5B w kategorii klas 4-6 oraz I miejscem pracę Karoliny Kędzior z klasy 2B w kategorii klas I-III. Karolinka otrzymała także indywidualną nagrodę od dyrektora Muzeum za największą wiedzę historyczną zawartą w pracy. Uczniowie z wielką przyjemnością odebrali dyplomy i nagrody.

MP6130733