Turniej Tenisa Stołowego Chłopców

Opublikowano: środa, 05 czerwiec 2019 Drukuj E-mail

W Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej odbył się Turniej Tenisa Stołowego Chłopców pod hasłem „I TY możesz zostać Grubbą - 2019” o Puchar Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego. W zawodach wzięło udział 48 uczestników, którzy rywalizowali systemem „pucharowym”, a 12 zawodników, którzy znaleźli się w finale, walczyło o zwycięstwo systemem „każdy z każdym”. Organizatorem turnieju był UKS „ATLAS” Wola Dębińska, Publiczna Szkoła Podstawowa i Urząd Gminy Dębno. Zwycięzca otrzymał puchar, a zawodnicy za miejsca I-III upominki. Nagrody w imieniu Wójta Gminy Dębno wręczył Dyrektor Publicznej Szkoły w Woli Dębińskiej.

Klasyfikacja końcowa pierwszej trójki turnieju:

1. Karol Kliś
2. Adrian Góral