Zajęcia Szkolnego Klubu Sportowego w Woli Dębińskiej

Opublikowano: piątek, 21 kwiecień 2023 Drukuj E-mail

W Publicznej Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej odbywają się w środy i piątki w godzinach od 13:35 do 14:35 zajęcia z piłki nożnej w ramach SKS. Uczestniczą w nich uczniowie z klas od III do VII.

Zajęcia prowadzi nauczyciel wychowania fizycznego i trener II klasy piłki nożnej – Jaromir Radzikowski.

Uczniowie biorący udział w zajęciach piłki nożnej Szkolnego Klubu Sportowego w Woli Dębińskiej to:
Krystian Bachulski, Jakub Borowiec, Łukasz Boryczko, Jakub Dudek, Alan Klimczewski, Marcin Kliś, Dawid Kopacz, Beniamin Kozioł, Franciszek Kula, Maciej Kurnik, Nikodem Kustosz, Wojciech Marek, Igor Migdał, Fabian Pajor, Piotr Pięta, Olgierd Sadłoń, Viacheslav Samoilenko, Wiktor Wandas, Oliwier Wrona, Tomasz Łanocha.

J.Dawid