Wakacje

Ślubowanie klas pierwszych.

Opublikowano: środa, 06 wrzesień 2023 Drukuj E-mail
W poniedziałek 4 września w naszej szkole odbyła się inauguracja roku szkolnego oraz uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych. Ceremonię rozpoczęła Pani Dyrektor Agata Jankowska, która powitała wszystkich zebranych oraz skierowała gorące słowa do pierwszoklasistów. Kolejnym punktem programu był występ artystyczny w wykonaniu uczniów klas 4,5,7 i 8, który zbliżył nas do bolesnej historii Polski sprzed 84 lat.
Następnie pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły oraz odbyło się ślubowanie na uczniów. Nowi uczniowie przyrzekli być godnymi Polakami i wzorowymi uczniami. Po złożeniu przysięgi zostali pasowani przez Panią Dyrektor dużym ołówkiem, co oznacza przyjęcie do społeczności szkolnej!
Po skończonej akademii i krótkiej części artystycznej pierwszoklasistów, uczniowie naszej szkoły pod opieką wychowawców i rodziców udali się do swoich klas lekcyjnych.
 
 
 

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

MIMG 2160
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.