XVII Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek Bożonarodzeniowych

Opublikowano: poniedziałek, 15 styczeń 2024 Drukuj E-mail

02.01.2024 roku w naszej szkole już po raz 17 odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek Bożonarodzeniowych. Konkurs jak co roku cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczestniczyło w nim 20 uczniów z klas 1-8. Uczestnicy oceniani byli w trzech kategoriach, tj. kategoria A klasy 1-3, kategoria B klasy 4-6 oraz kategoria C klasy 7-8. Jurry w składzie Elżbieta Rega i Anna Gurgul postanowiło przyznać następujące miejsca i wyróżnienia.

W kategorii A

1 miejsce Jowita Sadłoń, 2 miejsce ex aequo Emila Florek i Lidia Marecik

Wyróżnienie otrzymała: Wiktoria Mielec

W kategorii B

1 miejsce Wojciech Marek, 2 miejsce ex aequo Laura Franczyk i Jan Piekarz i 3 miejsce Magdalena Kopacz- Kargól i Julia Płaneta

Wyróżnienia: Jowita Mielec

W kategorii C

1 miejsce Anna Rogóż, 2 miejsce Natalia Gawor , 3 miejsce ex aequo Sandra Sumara i Julia Ledzińska

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców przy Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej, która ufundowała paczki mikołajkowe dla wszystkich uczestników konkursu.

Zwycięzcy pierwszych miejsc, tj. Jowita Sadłoń, Wojciech Marek i Anna Rogóż reprezentowali naszą szkołę w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek Bożonarodzeniowych w Łysej Górze.

List