Obchody Dnia Dobra w naszej szkole

Opublikowano: poniedziałek, 15 kwiecień 2024 Drukuj E-mail

„DZIEŃ DOBRA” to  radosne świętowanie BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. To także święto wolontariuszy naszego Szkolnego Koła CARITAS.

W tym roku temat DNIA DOBRA 2024 to „obDARowani”.

Jesteśmy naprawdę obDARowowani! Chcemy tą radością podzielić się z całą szkołą i wspólnie świętować pełni wdzięczności za siebie nawzajem. Dzień Dobra to wyrażenie wdzięczności Bogu i ludziom!

Najpełniej tę radość wyrazili nasi najmłodsi koledzy z klasy 1a i 1b, śpiewając i tańcząc.

W tym radosnym dniu nie zapomnieliśmy też o ludziach cierpiących z powodu wojen i konfliktów, modląc się Koronką Miłosierdzia Bożego o pokój w Europie i na całym świecie, a także o pokój w naszych sercach.

Radosnym akcentem Dnia Dobra było rozdanie nagród za udział w konkursach plastycznym i wiedzy na temat Świętego Jana Pawła II.

Pamiętajmy jednak, że najważniejsze przesłanie Dnia Dobra jest takie, aby trwał on cały rok!

Gornik