Zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia...

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: wtorek, 24 luty 2004 Opublikowano: wtorek, 24 luty 2004 Drukuj E-mail

ZDJĘCIA Już któryś z kolei wpis w "Księdze Gości" i wciąż to samo powtarzające się pytanie: "kiedy zdjęcia?" Postanowiłem odpowiedzieć. Nie wiem! Sam bez żadnego wsparcia prowadzę ten serwis i nie jestem w stanie sprostać wszystkim waszym oczekiwaniom. Skąd mam wziąć te zdjęcia? Czy ktokolwiek z was o tym pomyślał? Przez kilkanaście miesięcy nie mogę się doprosić o listę absolwentów naszej szkoły a co tu dopiero mówić o zdjęciach klas. Jeśli ktoś z was takowymi dysponuje niech je nadeśle a na pewno je zamieszczę!