II Noc Kodowania

Opublikowano: piÄ…tek, 23 czerwiec 2017 Drukuj E-mail

21 czerwca o godzinie 1900 rozpoczęła się w naszej szkole "II Noc Kodowania". Podobnie jak w ubiegłym roku impreza przyciągnęła wielu pasjonatów komputerowych ze szkoły podstawowej i z gimnazjum. W programie 12-to godzinnego maratonu znalazły się między innymi:

• zabawa z programowaniem,
  • "MaÅ‚y turniej FIFA",
  • RETRO granie,
  • projekcja filmu "Sherlock".

Nie zabrakło również smacznej pizzy.

Imprezę przygotował nauczyciel informatyki P. Lucjan Baran, który wraz z P. Teresą Ćwikłą sprawował opiekę nad całością wydarzenia. Pomimo nieprzespanej nocy wszyscy opuszczali szkołę w nadziei, że spotkają się również za rok.

Psbp2009 4