"Jesienne inspiracje"

Opublikowano: niedziela, 15 październik 2017 Drukuj E-mail

Już po raz kolejny w naszej szkole odbył się konkurs przeznaczony dla uczniów klas najmłodszych pt. "Jesienne inspiracje". Tego roku dzieci  wraz z rodzicami wykonywały zwierzątka z owoców i warzyw. Wpłynęły 33 prace. Wszystkie były przepiękne. Komisja wyłoniła najciekawsze. I miejsce przyznała: Natalii Gawor, Karolinie Kędzior, Laurze Świstak, Patrycji Przeklasie, Nikoli Bujak. II miejsce przypadło: Jakubowi Borowcowi, Oliwii Rzepce, Aleksandrze Sacha, Nikoli Cudeckiej, Mateuszowi Górskiemu.

III miejsce przyznano: Zofii Dziedzic, Julii Krzykalak, Oliwii Płachcie, Monice Bolek, Milenie Grabarz, Milenie Grzebieniarz, Przemkowi Marcowi, Justynie Wiśniowskiej, Aleksandrze Powroźnik, Annie Serafin, Dominice Gali, Nikodemowi Kustoszowi, Mai Jakubas, Michałowi Marecikowi, Katarzynie Hebdzie, Julii Ledzińskiej, Nikoli Kani, Zuzannie Wołek, Zofii Rąpale, Mateuszowi Sacha, Sandrze Sumarze, Szymonowi Chlupce, Tymoteuszowi Komęzie. Wszystkim dzieciom gratulujemy. Nagrody ufundowała szkoła, Rada Rodziców i organizator. Konkurs przygotowała i przeprowadziła pani Lucyna Mucha. Zapraszamy do galerii "zwierzaków - cudaków".

Konkurs2 Edit