Uwaga! Zebranie z Rodzicami odbędzie się 04 lutego 2019 r. o godzinie 17:00. Zapraszamy.

Mistrzowie Gminy Dębno w Koszykówce

Opublikowano: środa, 17 styczeń 2018 Drukuj E-mail

W dniu 12.01.2018 r. w hali sportowej PSP w Porąbce Uszewskiej odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców. Uczniowie klas gimnazjalnych i klasy VII naszej szkoły. Po zaciętych pojedynkach wywalczyli I miejsca w kategorii Dziewcząt i Chłopców. Chłopców na zawodach reprezentowali uczniowie z PSP w Łysej Górze, PSP w Porąbce Uszewskiej, PSP w Sufczynie, PSP w Woli Dębińskiej. Dziewczęta reprezentowały uczennice z PSP w Łysej Górze, PSP w Porąbce Uszewskiej, PSP w Woli Dębińskiej.

Składy naszych drużyn:

Dziewczęta: Weronika Sperka, Gabriela Kołodziej, Joanna Sowa, Wiktoria Chrząszcz, Julita Jarosz, Kamila Roczniak, Gabriela Kubala, Zuzanna Kania, Aleksandra Wiśniowska, Kamila Widło, Kinga Grzesik.

Chłopcy: Kamil Sołtys, Filip Kupiec, Dawid Bogusz, Kornel Klimek, Florian Imioło, Patryk Wnętrzak, Albert Migdał.

Opiekunem drużyn był nauczyciel wychowania fizycznego Krzysztof Sołtys.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Turniej02
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.