Uwaga! Zebranie z Rodzicami odbędzie się 04 lutego 2019 r. o godzinie 17:00. Zapraszamy.

Bezpieczne ferie

Opublikowano: czwartek, 08 luty 2018 Drukuj E-mail

Z inicjatywy Rady Rodziców 5 lutego 2018 r. pracownik Wydziału Operacyjno-Szkoleniowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku mł. kpt. Paweł Machał spotkał się z uczniami klas drugich gimnazjum w celu przekazania wiedzy na temat niebezpieczeństw, z jakimi dzieci i młodzież mogą spotkać się w czasie ferii zimowych.

Funkcjonariusz przekazał słuchaczom zasady bezpiecznego przebywania na stoku, zamarzniętych zbiornikach wodnych, a także jak zachować się w czasie podejrzenia zatrucia tlenkiem węgla. Przypomniał zasady bezpiecznego podróżowania, a także przećwiczył z uczniami udzielanie pierwszej pomocy w zagrożeniach zdrowia lub życia.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

11tki2
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.