Rewia na lodzie: Królowa Śniegu

Opublikowano: czwartek, 26 kwiecień 2018 Drukuj E-mail

Wtorek 24 kwietnia 2018 r. na długo pozostanie w pamięci 60 uczniów naszej szkoły. Tego dnia dzieci z klas IA, IB, II i III wybrały się wraz z nauczycielami na wycieczkę do Krakowa, żeby obejrzeć spektakl "Królowa Śniegu on Ice" w wykonaniu znanej na całym świecie Moskiewskiej Rewii na Lodzie. Występ miał miejsce w hali  MKS Cracovia i trwał ok. 1,5 godziny. Artyści zaprezentowali fantastyczne, baśniowe widowisko dla dzieci, oparte na motywach znanej baśni. H. Ch. Andersena „Królowa Śniegu”. Publiczność zachwycona była choreografią pełną indywidualnych popisów, zawierających bardzo trudne elementy jazdy figurowej. Wszystkich oczarowała również scenografia, a zwłaszcza wspaniałe kostiumy, dekoracje, światła oraz efekty pirotechniczne. Profesjonalizm i kunszt artystyczny tancerzy wprowadzały uczestników w baśniowy świat zimowej krainy. Wielu uczniów po raz pierwszy miało okazję obejrzeć ten rodzaj widowiska. Przedstawienie wyreżyserowała mistrzyni jazdy figurowej Olga Kondraszowa. Bez wątpienia wycieczka dostarczyła wielu emocji i z pewnością pozostawiła po sobie wiele niezapomnianych wrażeń. W czasie spektaklu wykonano wiele fotografii, jednak żadne zdjęcie nie odda tego, co było nam dane zobaczyć i przeżyć.

Bg Konkurs004