"Jesienne Inspiracje"

Opublikowano: poniedziałek, 15 październik 2018 Drukuj E-mail
Jesień to bez wątpienia najbardziej fotogeniczna pora roku. Przyroda serwuje nam wtedy milion kolorów, które złapane w kadry wyglądają przepięknie. Dlatego po raz kolejny zorganizowany został w naszej szkole konkurs "Jesienne Inspiracje". Uczniowie z klas I-III wraz z rodzicami spędzili długie godziny na tworzeniu postaci bajkowych z materiału przyrodniczego, tj. szyszek, kasztanów, dyni, patyków, mchu, itp. Celem konkursu było rozwijanie i kształtowanie wyobraźni oraz wrażliwości na piękno jesiennej przyrody. Wpłynęło 28 prac. Wszystkie były przepiękne, bardzo pomysłowe i estetycznie wykonane. Całe rodziny wykazały się ogromnym zaangażowaniem i ekspresją artystyczną. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe. Wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce: Kamila Kutek, Sergiusz Sworniowski, Jakub Dudek, Dorian Grodny, Aleksandra Pałucka, Julia Ledzińska, Jakub Borowiec.
II miejsce: Anna Serafin, Oliwia Rzepka, Lena Czajkowska, Wiktoria Gajda, Karolina Kędzior, Michał Gajda, Szymon Śledź.
III miejsce: Franciszek Kula, Tymoteusz Komęza, Milena Grabarz, Julia Krzykalak, Anna Flądro, Nikola Bujak, Lena Wojciechowska, Gabriela Wojciechowska, Zuzanna Wołek, Julia Roczniak, Emilia Przybyło, Anna Rogóż, Mateusz Górski, Marcin Kliś.
Wszystkim dzieciom gratulujemy i zapraszamy do oglądania galerii zdjęć.

MDSC04421